Zhu Zhu

Hračky od značky Zhu Zhu mnohí zaraďujú do kategórie inteligentných hračiek. Ide totiž o rozkošné plyšové škrečky ktoré sa chovajú presne ako tie živé. Ak teda vaše dieťa túži po živom domácom miláčikovi darujte radšej Zhu Zhu škrečka.

Škrečok Zhu Zhu piští, vrčí, behá a na podnety reaguje podľa toho kde sa práve nachádza. Vydáva viac ako 40 zvukov ktoré vydáva presne podľa svojich pocitov. Rád sa mazná ale aj vystrája. Dokáže behať ale aj zostať tichučko v náručí a vychutnávať si hladkanie.

Každý škrečok je originál. Budete možno prekvapený, ale jednotlivé Zhu Zhu škrečky majú svoj vlastný dátum narodenia, zberateľské číslo a materské znamienko. Vďaka tomu sa jeden od druhého odlišujú a sú jedinečné. Dobrá správa pre rodičov – nie sú ani cenovo náročné.

K škrečkom nájdete bohaté príslušenstvo napríklad v podobe autokina, garáže, spálne alebo aj pizzerie pre škrečka. Okrem toho mu môžete navliecť pršiplášť alebo ho posadiť do kabrioletu. Môže mať tiež vlastné letisko s lietadlom alebo mnoho iných vymožeností.