Cheva

Hračky Cheva sú čoraz viac populárnejšie a rozširujú sa do mnohých domácností. V čom je ich čaro, že si získavajú rodičov a jedno dieťa za druhým? Okrem cenovej dostupnosti je to aj široké spektrum fantázie pri hraní. Dieťa môže rozvíjať naplno svoju predstavivosť.

Cheva hračky patria do kategórie staviteľských hračiek. Podporujú rozvíjanie kombinatoriky a fantáziu. Ide v podstate o plastové stavebné dieliky ktoré sa dajú ľubovoľne poskladať. Na obale nájdete vyobrazené objekty ktoré sa z priložených dielov dajú poskladať, ale jednotlivé časti do seba tak univerzálne zapadajú, že sa dá zhotoviť aj niečo iné. Vaše dieťa si tak môže zhotoviť loď, domčeky, člny, autíčka či iné objekty.

Cheva diely sa dajú kúpiť buď s vyobrazenými nápadmi, teda konkrétne modely ktoré sa dajú primárne poskladať, alebo vo vedierku bez návodu aby sa dieťa hralo úplne podľa seba a mohlo napodobiť akýkoľvek model. Tieto hračky sa nikdy nezunujú a dieťa sa s nimi vyhrá po dlhý čas. Ak teda radi kupujete praktické hračky tieto stavebnice sú doslova ideálne!