Barbie

Bábika Barbie je stále svetoznámym fenoménom a ostáva po celé tie roky najpredávanejšou bábikou na svete. Hádam ani nie je dievčatko ktoré by nevlastnilo aspoň lacnejšiu napodobeninu tejto nesmrteľnej hračky. Prvá Barbie bola vyrobená v roku 1959 a je partner Ken uzrel svetlo sveta v roku 1961. Odvtedy sa postupne dostávala do každej detskej izby. Meno je s najväčšou pravdepodobnosťou odvodené od dcéry zakladateľa, ktorá sa volala Barbara.

Barbie netreba ani nejako špeciálne predstavovať. V súčasnosti ju nájdete skutočne v každom prevedení. Má auto, dom, deti, partnera a bohaté príslušenstvo s ktorým sa vaša dcérka vyhrá celé hodiny. Svojho času spôsobila veľký boom tehotná Barbie ktorej sa dá vybrať bruško, dnes nie je žiadnym prekvapením Barbie vyzerajúca ako rozprávková postava Snehulienky či Popolušky.

Vašu dcérku Barbie nikdy neomrzí aj preto, že sa k nej dá dokupovať neobmedzené množstvo oblečenia a doplnkov. Barbie tak môže vyzerať vždy inak a vždy originálne. Na niektorých luxusných oblečeniach sa podieľali svetoznámi návrhári ako Versace alebo Armani.